Dołącz do nas na Facebook-u

Z internetem łączy nas

Nowanet - internet w twojej okolicy

Certyfikat wiarygodności finansowej

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek

700 - 1700
  sobota

700 - 1300

Tel./fax:

(81) 566-08-84, 566-00-26

Kom. 698-691-683

sklep@adachip.com.pl

Aktualności, wydarzenia

W dniu 31 maja 2015 roku odbył się XVI Ogólnopolski Festyn "W Krainie Pierogów".

Jak zwykle na naszym stoisku nie zabrakło atrakcyjnych konkursów. Jak co roku odbył się turniej przekładania koła na czas Pit Stop PROLINE. Była to już piąta edycja. Najlepszym zawodnikiem w tym roku okazał się Pan Arkadiusz Granek z czasem 36 sek. i 40/100, drugi był Pan Damian Kołodziej z czasem 36 sek. 78/100, a trzeci był Pan Andrzej Banaszczuk z czasem 37 sek. 80/100. Zwycięzca w tym roku zgarnął szlifierkę taśmową Tryton oraz drobne gadżety. Najlepszy wynik z ubiegłego roku został pobity. Na kolejnym festynie w 2016 roku zawsze będzie można spróbować pobić obecny rekord. Na koniec zwycięzcy jeszcze raz pokazali przed publicznością jak należy szybko i poprawnie wykonać zadanie konkursowe.

Dodatkowo na stoisku można było obejrzeć nowości produktowe elektronarzędzi Tryton i Vulcan wprowadzone w tym roku do sprzedaży oraz nowy asortyment kamieni i kruszyw dekoracyjnych.

W dziale Galeria fotoreportaż z imprezy.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy za rok.

Informacja

Już nie długo święto Bychawy. 31 maja będziemy bawić się przy takich zespołach jak: 2 Plus 1, MIG, Piękni i Młodzi oraz zespole Video. Jak co roku będziemy tam ze swoim stoiskiem i konkursem przekładania koła na czas Pit Stop Proline. Zachęcamy do odwiedzenia Bychawy i naszego stoiska oraz wzięcia udziału w zmaganiach. Dla najlepszych przewidziane atrakcyjne nagrody. Będzie też można zobaczyć nowości z elektronarzędzi Tryton i Proline. Zapraszamy już od 14:00

Do zobaczenia.


Plakat "Festyn w Krainie Pierogów"Źródło: Bychawskie Centrum Kultury

→ Informacja

Wiosenna promocja tynków SiSi firmy Kreisel

Kreisel - Promocja tynków SiSi

WYPRZEDAŻ ELEKTRONARZĘDZI

W wyprzedaży końcówki serii elektronarzędzi. Narzędzia już od 94,99 zł / szt. Towar nowy, pełnowartościowy z pełną gwarancją. Ilość sztuk ograniczona.

Zapraszamy.

Wyprzedaż elektronarzędzi Tryton